



38 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Провід самонесущий з ізоляцією зі світло стабілізованого термопластичного поліетилену.

Сфера застосування:
Провід СІП-4 призначений для передачі та розподілу електричної енергії в силових та освітлювальних мережах на змінну напругу 0,6/1,0 кВ. Застосовується в повітряних лініях електропередач, для виконання відгалужень від повітряних ліній електропередачі до введення в житлові будинки, господарські будівлі в районах з помірним і холодним кліматом, у тому числі на узбережжях морів, солоних озер, в промислових районах і районах. по стінах будівель та споруд.
Конструкція:
Технічні характеристики проводу СІП-4 2х16
| Номінальна напруга: | 0,6/1,0 кВ.; |
| Випробувальна напруга | 4 кВ; |
| Допустиме струмове навантаження: | 100А. |
| Температура навколишнього середовища при експлуатації: | -60°С до+50°С; |
| Температура навколишнього середовища при монтажі: | -20°С; |
| Максимальна температура проводу в робочому режимі: | +90°С; |
| - при перевантаженні тривалістю до 8 годин на добу: | +130°С; |
| - при короткому замиканні тривалістю до 5 секунд:: | +250°С; |
| Радіус вигину при виконані монтажу проводу на опорах | - не менше 10 максимальних зовнішніх діаметрів проводу; |
| Товщина фазної ізоляції | 1,4 мм. |
| Розрахункова будівельна довжина та маса брутто при постачанні на барабанах: м/кг. | № 16а: 4500м. / 900кг. |
| № 18: 5140м. /1200кг. | |
| № 20: 8220м. / 1800кг. | |
| Зовнішній діаметр проводу. (мм.) | 14,8 мм. |
| Довідкова маса 1км. проводу. (кг.) | 138 кг. |
|
Термін експлуатації проводу СИП-4 : |
не менше 40 років |
|
Гарантійний термін експлуатації: |
3 роки. |
Елементи конструкції:
Дві струмопровідні жили з алюмінію, багато дротяних, ущільнених, рівного перерізу.(№1 рис.№2) Ізоляція зі світло стабілізованого зшитого поліетилену. Маркування по поверхні ізоляції проводиться кольоровими поздовжніми смугами завширшки не менше 1 мм. або поздовжніми опуклими ризиками.(№2 рис.№2). На поверхні ізоляції за допомогою струминного принтера нанесена чорнилом наступна інформація: «Енергопром; рік випуску ; марка дроту; мітка метражу.»
(рис.№2)
С - само несущий;
Зарубіжні аналоги:
Технічні параметри проводів СіП-4
|
Номінальний переріз. (мм².) |
Зовнішній діаметр проводу. (мм.) |
Довідкова маса 1км.проводу. (кг.) |
Крок скрутки не білше (мм.) |
Струмове навантаження на провід при температурі повітря 25°С і швидкості вітра. 0,6 м/с. (А) |
Сила допустимого струму одно секундного короткого замикання не більше (kA) |
| СІП-4 2х10 | 12,3 | 92 | 307 | 75 | 0,9 |
| СІП-4 2х16 | 14,8 | 138 | 370 | 100 | 1,5 |
| СІП-4 2х25 | 17,2 | 198 | 430 | 130 | 2,3 |
| СІП-4 2х35 | 19,2 | 260 | 480 | 160 | 3,2 |
| СІП-4 2х50 | 22,8 | 368 | 570 | 195 | 4,2 |
| СІП-4 2х70 | 26,2 | 492 | 655 | 240 | 6,5 |
| СІП-4 2х95 | 29,8 | 650 | 745 | 300 | 8,8 |
| СІП-4 2х120 | 33,0 | 803 | 825 | 340 | 10,9 |
| СІП-4 4х10 | 14,9 | 185 | 372 | 75 | 0,9 |
| СІП-4 4х16 | 17,8 | 276 | 445 | 100 | 1,5 |
| СІП-4 4х25 | 20,7 | 396 | 518 | 130 | 2,3 |
| СІП-4 4х35 | 23,1 | 520 | 579 | 160 | 3,2 |
| СІП-4 4х50 | 27,5 | 736 | 687 | 195 | 4,6 |
| СІП-4 4х70 | 31,5 | 985 | 789 | 240 | 6,5 |
| СІП-4 4х95 | 35,9 | 1300 | 897 | 300 | 8,8 |
| СІП-4 4х120 | 39,8 | 1605 | 994 | 340 | 10,9 |
Якщо Вам необхідно купити провід СІП 2х16 гуртом чи в роздріб, завдяки безпосередній співпраці з виробником кабельної продукції, Ви можете у мінімальні терміни отримати сертифікований кабель за оптимальними цінами. Купити кабель СІП можна зателефонувавши за телефоном +38 (98) 220-380-0 або пишіть на email: cabelshop.odesa@gmail.com
Viber: +38(098) 220-380-0
WhatsApp: +38(098) 220-380-0
Telegram: +38(098) 220-380-0
Наша продукція сертифікована і на неї є всі необхідні гарантії. Якщо потрібно, то ми робимо доставку продукції будь-якими авто перевізниками по всій території України.
Наші фахівці нададуть Вам всі необхідні поради та швидко допоможуть вирішити питання, пов'язані з Вашими потребами.
Телефонуйте,пишіть нам і ми будемо раді співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергопром |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 0.138 кг/м |
| Термін служби | 40 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Механічні характеристики | |
| Відносне подовження, не менше | 10 % |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 14.8 мм |
| Колір ізоляції | Чорно-червоний |
| Кількість жил | 2 |
| Материал оболочки | Самозатухаючий поліетилен |
| Матеріал струмопровідної жили | Алюміній |
| Напрямок скручування | Ліве |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 16 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Електричні характеристики | |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 100 А |