170 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴

Кабель силовий із мідними СПЖ, з гумовою ізоляцією, і з зовнішньою оболонкою з гуми
Конструкція:
Розшифрування кабелю КГ.
Додатково може вводитися індекс ХЛ, який позначає можливість використання провідника в холодних районах за мінімальної температури -60 градусів і максимальної - +50 градусів. Позначення Т в найменуванні дроту вказує на можливість використання його в тропічному кліматі за температури від -10 градусів до +55 градусів. Також як допоміжний елемент маркування слугує частина «нг», яка вказує на низьку пожежонебезпеку, він не підтримує й не поширює горіння.
Сфера застосування:
Для приєднання до рухомих струмоприймачів під час вигинів із радіусом не менш як 8 діаметрів кабелю, без впливу мастильних олив і дизельного палива.
Кабель КГ може використовуватися як зварювальний або силовий дріт у мережах із напругою 380 В, 660 В або 1000 В. Провідник характеризується широкою сферою застосування, тому випускається в 1-, 2-, 3-, 4,-5 жильного виконання.
Кабель може бути використаний для під'єднання портативних приладів і пристроїв, мобільних машин, зварювальних установок та інших рухомих інструментів. Під час під'єднання до мережі змінного струму частота не має перевищувати значення 400 Гц, а напруга — 1000 В (залежно від маркування). Дріт підходить для під'єднання до ЛЕП постійного струму.
Кабель КГ застосовується:
Варіанти виконання:.
Завужені аналоги:
H07RN.
Відповідність вимогам:
Основні технічні та експлуатаційні характеристики кабеля КГ 3х2,5
| Температура експлуатації, °С | від -40 °C до +50 °C |
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігріву | -20°С |
| Тривало допустима температура нагрівання жил, °С | +70°С |
| Маса кабелю, кг/км. | 190 кг. |
| Зовнішній діаметр кабелю, мм. | 13 мм. |
| Мінімальний радіус вигину | 8 діаметрів кабелю |
| Розрахована будівельна довжина кабелю та маса брутто під час постачання на барабанах |
№10:1410м. / 400кг. |
| Номінальна товщина ізоляції, мм. | 1,0 мм. |
| Мінімальний термін експлуатації | 4 роки. |
Основні технічні та експлуатаційні характеристики кабелів марки КГ3*...
| Число та номінальний переріз жил, мм2 | Зовнішній діаметр кабелю, мм | Номінальна товщина ізоляційно-захисної оболонки, мм | Маса кабелю, кг/км (орієнтовно) | Мінімальний радіус вигину під час прокладання, мм | Тривало допустимі токові навантаження *, А |
| 3*1,5 | 11 | 1,0 | 140 | 88 | 31 |
| 3*2,5 | 13 | 1,0 | 190 | 104 | 42 |
| 3*4 | 15 | 1,1 | 280 | 120 | 55 |
| 3*6 | 17 | 1,1 | 380 | 136 | 69 |
| 3*10 | 22 | 1,3 | 630 | 176 | 88 |
| 3*16 | 25 | 1,3 | 870 | 200 | 116 |
| 3*25 | 30 | 1,5 | 1280 | 240 | 150 |
| 3*35 | 33 | 1,5 | 1640 | 264 | 180 |
| 3*50 | 38 | 1,7 | 2590 | 304 | 226 |
| 3*70 | 43 | 1,7 | 3440 | 344 | 272 |
| 3*95 | 50 | 1,9 | 4570 | 400 | 327 |
| 3*120 | 52 | 1,9 | 5360 | 416 | 385 |
Фактичні розміри та вага кабелю можуть відрізнятися від розрахункових. Кількість і діаметр дротів у жилеті може відрізнятися, за умови дотримання вимог жили до електропоборі. Найбільші токові перевантаження вказані для кабелів за звичайного режиму роботи та за 100% коефіцієнта перевантаження кабелів. Допустимі токові навантаження розраховані за тривало допустимої температури на жилах 75 °C і температури довкілля плюс 25 °С
Переваги кабеля КГ:
Кабель КГ може використовуватися за різних показників вологості, велика гнучкість кабелю дає змогу розмотувати та змотувати його велику кількість разів; кабель витримує великі навантаження та сильну вібрацію; завдяки гнучкості його широко використовують у місцях, де інші марки кабелів не підходять; розрахований на напругу від 0,66 кВ до 1 кВ. У модифікації кабелів КГнг використовується схоже з'єднання, стійке до поширення вогню.
Треба зазначити, що кабель КГ може використовуватися в дуже суворих умовах, але внутрішнє нагрівання не має перевищувати 70 °C. Монтаж кабелю може проводитися навіть за мінусової температури, так само як і можливе його використання. Але якщо вона впаде нижче мінус двадцяти, то струмопровідні жили можуть втратити свої властивості. Популярність кабелю КГ зумовлена тим, що він доступний, і має чудові експлуатаційні характеристики.
Якщо Вам необхідно купити кабель КГ 3х2,5 гуртом чи в роздріб, завдяки безпосередній співпраці з виробником кабельної продукції, Ви можете у мінімальні терміни отримати сертифікований кабель за оптимальними цінами. Купити кабель КГ 3*2.5 можна зателефонувавши за телефоном:
+38 (98) 220-380-0 або пишіть на email: cabelshop.odesa@gmail.com
Viber: +38(098) 220-380-0
WhatsApp: +38(098) 220-380-0
Telegram: +38(098) 220-380-0
Наша продукція сертифікована і на неї є всі необхідні гарантії. Якщо потрібно, то ми робимо постачання продукції будь-якими авто перевізниками по всій території України.
Наші фахівці нададуть Вам всі необхідні поради та швидко допоможуть розв'язувати питання, пов'язані з Вашими потребами.
Телефонуйте, пишіть нам і ми будемо раді співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крок-ГТ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.19 кг/м |
| Термін служби | 4 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Механічні характеристики | |
| Відносне подовження, не менше | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 104 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Кількість жил | 3 |
| Материал оболочки | Гума |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Гума |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 42 А |