81 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴

Шнур з паралельними жилами, мідними СПЖ, із ізоляцією з ПВХ-пластикунату, із зовнішньою оболонкою з ПВХ пластикату

Розшифрування дроту ШВВП:
Сфера застосування:
Шнури призначені для приєднання електричних машин і приладів побутового і аналогічного застосування до електричної мережі, для приєднання приладів особистої гігієни і мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, що експлуатуються в житлових і адміністративних приміщеннях, а також для виготовлення подовжувальних шнурів на напругу до 380 В для систем 380/380 В.
Шнури можуть використовуватися для електричних систем 300/500 В.
Проводи відносяться до класу стійких до поширення полум’я за умови поодинокого прокладення по ДСТУ 4809.
Варіанти виконання:.

Зарубіжні аналоги:
H05VVY2-F
Відповідність вимогам:
Основні технічні та експлуатаційні характеристики шнура ШВВП 2х0,75
| Температура експлуатації, °С | від -40 °C до +40 °C | |
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігрівання | -5 °C | |
| Тривало допустима температура нагріву жил, °С | +70°С | |
| Маса кабелю, кг/км. | 123,2 кг. | |
| Габариты шнура H-(высота) B,-(ширина) мм | 5.12 х 12.2мм. | |
| Тривало допустимі токові навантаження на змінному струмі, А. |
під час прокладання в повітрі | 30 А. |
| під час прокладання в землі | 21 А. | |
| Мінімальний радіус вигину під час прокладання | 5 зовнішніх діаметрів кабелю | |
| Класифікаційне позначення кабелю за вимогами пожежної безпеки |
ПБ100000000 | |
| Номінальна товщина ізоляції, мм. | 0,6 мм. | |
| Мінімальний термін експлуатації | 6 років. | |

Основні технічні та експлуатаційні характеристики дроту марки ШВВП
| Найменування проводу | Опір основної жили за 20 °C, не більше, Ом/км | Номінальний діаметр проводу мм. | Габаритні розміри шнура мм. | Вага проводу кг/км | Максимальна струмове навантаження А. | Кількість мідних дротів у жилі | Номінальний діаметр мідного провідника мм. | ||
| H (Висота) | B (Ширина) | Повітря | Земля | ||||||
| ШВВП 2х0,5 | 39 | 0,90 | 3,2 | 5,2 | 26 | 11 | - | 15 | 0,198 |
| ШВВП 2х0,75 | 26 | 1,12 | 3,42 | 5,6 | 32,6 | 15 | - | 23 | 0,198 |
| ШВВП 2х1 | 19,5 | 1,23 | 3,93 | 6,3 | 42 | 17 | 15 | 30 | 0,198 |
| ШВВП 2х1,5 | 13,3 | 1,53 | 4,43 | 7,3 | 56,6 | 23 | 18 | 30 | 0,238 |
| ШВВП 2х2,5 | 7,98 | 2,0 | 5,12 | 8,6 | 83,3 | 30 | 25 | 50 | 0,238 |
| ШВВП 2х4 | 4,95 | 2,6 | 5,72 | 9,8 | 115,2 | 41 | 32 | 50 | 0,3 |
| ШВВП 2х6 | 3,3 | 3,05 | 6,17 | 10,7 | 151,9 | 50 | 40 | 74 | 0,3 |
| ШВВП 3х0,75 | 26 | 1,12 | 3,42 | 7,9 | 47,8 | 15 | - | 23 | 0,198 |
| ШВВП 3х1 | 19,5 | 1,23 | 3,93 | 8,6 | 60,9 | 17 | 14 | 30 | 0,198 |
| ШВВП 3х1,5 | 13,3 | 1,53 | 4,43 | 10,1 | 82,9 | 23 | 15 | 30 | 0,238 |
| ШВВП 3х2,5 | 7,98 | 2,0 | 5,12 | 12,2 | 123,2 | 30 | 21 | 50 | 0,238 |
| ШВВП 3х4 | 4,95 | 2,6 | 5,72 | 14 | 171,2 | 41 | 27 | 50 | 0,3 |
| ШВВП 3х6 | 3,3 | 3,05 | 6,17 | 15,3 | 226,5 | 50 | 34 | 74 | 0, |
Переваги проводу ШВВП:
Провід ШВВП активно застосовується, якщо потрібно під'єднати прилади невеликої потужності. Він здатний згинатися без жодних пошкоджень навіть за невеликого радіуса. Завдяки цьому має універсальність. У побутових умовах, він використовується, якщо до мережі потрібно приєднати прилади різного призначення.
ШВВП активно використовується в багатьох галузях, як побутового, так і промислового призначення: У промисловій галузі цей різновид кабелю задіюється відразу на декількох етапах. Так, він застосовується під час виготовлення подовжувачів різної довжини. Провід ПВС стане в пригоді, зокрема, якщо потрібен монтаж вуличного освітлення. Для застосування в побутових умовах буде вдосталь кабелю з 3 жилами. У цьому питанні також відіграє роль потужність обладнання, що планується до під'єднання. Якщо ж кабель буде використаний у промисловій галузі, то особливу увагу звернути слід на наявність заземлювальної жили.
В основі дроту ПВС, мідні струмопровідні жили, що вирізняються надійністю й тривалим експлуатаційним терміном. Крім того, він має кілька різновидів. Купити провід ПВС треба відразу з кількох причин:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗЗКМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.123 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 12.2 мм |
| Колір ізоляції | Білий |
| Кількість жил | 3 |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Форма перерізу | Прямокутна |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 57.5 мм |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 30 А |