



8 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴

Провід з алюмінієвою струмопровідною жилою (СПЖ), із ізоляцією з ПВХ-пластикунату
Типова конструкція проводу:
Розшифрування проводу АПВ
Сфера застосування:
Провід призначений для електричних установок при стаціонарній прокладці в освітлювальних і силових мережах, а також для монтажу електрообладнання, машин механізмів і верстатів на номінальну напругу до 450 в (для мереж до 450/750 В) частотою до 400 Гц або постійна напруга до 1000 В. Прокладається в сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках і ін., для монтажу електричних ланцюгів.
Відповідність вимогам:
| Номінальна напруга, В. | 450/750 В | ||
| Температура експлуатації, °С | від -50 °C до +70 °C | ||
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігрівання | -15°С | ||
| Тривало допустима температура нагріву жил, °С | +70°С | ||
| Вага кабелю, кг/км. | 28.1кг. | ||
| Зовнішній зовнішній діаметр кабелю, мм. | 4.4 мм. | ||
| Тривало допустимі токові навантаження на змінному струмі, А. |
Ток А. | 26 А. | |
| Потужність кВт. | 220В. | 5.7 кВт. | |
| 380В. | 9.8 кВт. | ||
| Мінімальний радіус вигину під час прокладання | |||
| 10 діаметрів дроту. | |||
| Розрахована будівельна довжина кабелю та маса брутто під час постачання на барабанах |
- | ||
| Клас гнучкості жили | 1-й | ||
| Номінальний перетин жил,мм2 | Розрахунковий зовнішній діаметр проводу, мм (довідковий) | Розрахункова маса 1 км проводу, кг (довідкова) |
| 2,5 | 3,4 | 15,4 |
| 4,0 | 3,9 | 21,0 |
| 6,0 | 4,4 | 28,1 |
| 10,0 | 5,6 | 46,3 |
| 16,0 | 6,5 | 66,1 |
| 25,0 | 8,8 | 114,8 |
| 35,0 | 10,0 | 146,9 |

Якщо Вам необхідно купити провід АПВ 6 Одескабель гуртом або в роздріб, завдяки безпосередній співпраці з виробником кабельної продукції, Ви можете в мінімальні терміни отримати сертифікований кабель і дріт за оптимальними цінами. Купити провід АПВ 1*6мм2 виробництва ПАТ"Одескабель" можна зателефонувавши нам за телефоном +38 (98) 220-380-0 або пишіть на email: cabelshop.odesa@gmail.com
Viber: +38(098) 220-380-0
WhatsApp: +38(098) 220-380-0
Telegram: +38(098) 220-380-0
Наша продукція сертифікована, і на неї є всі необхідні гарантії. Якщо потрібно, то ми робимо доставку продукції будь-якими автотранспортними організаціями по всій території України.
Наші фахівці дадуть Вам усі необхідні поради та швидко допоможуть розв'язати питання, пов'язані з Вашою потребою.
Зателефонуйте нам, і ми будемо раді нашій співпраці!
Довідкові дані по допустимим струмовим навантаженням шнурів та проводів наведено в Додатку - Завантажити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 0.0281 кг/м |
| Термін служби | 15 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Механічні характеристики | |
| Відносне подовження, не менше | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 4.4 мм |
| Колір ізоляції | Білий |
| Кількість жил | 1 |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал струмопровідної жили | Алюміній |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 400 Гц |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 750 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 26 А |
| Потужність | 5700 Вт |