
233 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Відправка з 04 травня 2026
Кабель призначений для монтажу, установки, ремонту і технічного обслуговування електророзподільної і контрольної апаратури, для нерухомого приєднання до електричних приладів, апаратів, зборках затисків електричних розподільних пристроїв з номінальною змінною напругою до 660 В частоти до 100 Гц або постійною напругою до 1000 В. Прокладання в приміщеннях, каналах, тунелях, в землі (траншеях), у тому числі в умовах агресивного середовища і в місцях, схильних до впливу блукаючих струмів, якщо кабель не піддається значним розтягуючим зусиллям.
Типова конструкціяСтруктура кабелю
КВБбШвнг з поясною ізоляцією і захисним шлангом з ПВХ пластикату зниженої горючості;
КВБбШвнг-LS з поясною ізоляцією і захисним шлангом з ПВХ пластикату зниженої горючості зі зниженим димо- і газоутворенням.
| Температура експлуатації | від -40°С до +50°С |
| Температура прокладання і монтажу | від -10°С до +50°С |
| Мінімальний радіус вигину при монтажі | 20 діаметрів кабелю |
| Мінімальний термін використання | не менше ніж 25 років (при прокладці в приміщеннях, тунелях, каналах). |
| Маркорозмір кабелю | Розрахунковий зовнішній діаметр кабелю, мм (довідковий) | Маса кабелю, кг/км (довідкова) |
| 4 х 0,75 | 11,6 | 234 |
| 5 х 0,75 | 12,1 | 257 |
| 7 х 0,75 | 12,7 | 291 |
| 10 х 0,75 | 14,7 | 370 |
| 14 х 0,75 | 17,8 | 540 |
| 19 х 0,75 | 18,2 | 580 |
| 27 х 0,75 | 19 | 630 |
| 37 х 0,75 | 20,4 | 752 |
| 4 х 1 | 12,8 | 285 |
| 5 х 1 | 14 | 340 |
| 7 х 1 | 14,7 | 385 |
| 10 х 1 | 17,1 | 490 |
| 14 х 1 | 18 | 560 |
| 19 х 1 | 19,4 | 667 |
| 27 х 1 | 22,6 | 880 |
| 37 х 1 | 25 | 1098 |
| 4 х 1,5 | 14 | 347 |
| 5 х 1,5 | 14,7 | 384 |
| 7 х 1,5 | 15,5 | 442 |
| 10 х 1,5 | 18 | 560 |
| 14 х 1,5 | 19 | 660 |
| 19 х 1,5 | 20,7 | 795 |
| 27 х 1,5 | 24,5 | 1089 |
| 37 х 1,5 | 27 | 1367 |
| 4 х 2,5 | 14,9 | 411 |
| 5 х 2,5 | 15,4 | 463 |
| 7 х 2,5 | 16,7 | 546 |
| 10 х2,5 | 17,8 | 613 |
| 14 х 2,5 | 20,9 | 850 |
| 19 х 2,5 | 22,7 | 1045 |
| 27 х 2,5 | 27,4 | 1450 |
| 37 х 2,5 | 30,3 | 1850 |
| 4 х 4 | 16,5 | 520 |
| 5 х 4 | 17,6 | 594 |
| 7 х 4 | 18,7 | 705 |
| 10 х 4 | 22,4 | 935 |
| 14 х 4 | 24,4 | 1190 |
| 19 х 4 | 26,9 | 1505 |
| 27 х 4 | 31,9 | 2050 |
| 37 х 4 | 35 | 2600 |
| 4 х 6 | 17,8 | 620 |
| 5 х 6 | 19 | 720 |
| 7 х 6 | 20,2 | 880 |
| 10 х 6 | 25,2 | 1240 |
| 14 х 6 | 27 | 1560 |
| 19 х 6 | 29,9 | 1980 |
| 27 х 6 | 35 | 2690 |
| 37 х 6 | 39 | 3490 |
Якщо Вам необхідно купити кабель КВБбШв Одескабель гуртом або в роздріб, завдяки безпосередній співпраці з виробником кабельної продукції, Ви можете в мінімальні терміни отримати сертифікований кабель і дріт за оптимальними цінами. Купити кабель КВБбШв виробництва ПАТ"Одескабель" можна зателефонувавши нам за номором телефону +38 (98) 220-380-0 або пишіть на email: cabelshop.odesa@gmail.com
Viber: +38(098) 220-380-0
WhatsApp: +38(098) 220-380-0
Telegram: +38(098) 220-380-0
Наша продукція сертифікована, і на неї є всі необхідні гарантії. Якщо потрібно, то ми робимо доставку продукції будь-якими перевізниками по всій території України.
Наші фахівці дадуть Вам усі необхідні поради та швидко допоможуть розв'язати питання, пов'язані з Вашою потребою.
Зателефонуйте нам і ми будемо раді співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 0.442 кг/м |
| Термін служби | 25 років |
| Тип дроту | Контрольний |
| Упаковка | Котушка |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 15.5 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Кількість жил | 7 |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 1.5 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |