264 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴

Провід самонесучий ізольований СІП-5 с ізоляціею з світлостабілізованого зшитого поліетилену
Конструкція:
1. Струмопровідна жила - алюмінієва багатодротяна, ущільнена, перетином 50,0мм 2 ;
Розшифрування проводу СІП-5
Сфера застосування:
Провід призначений для відгалужень від магістральних повітряних ліній електропередачі і для прокладки по стінах будівель та інженерних споруд. На номінальну напругу 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц. Провід СІП-5 призначений для передачі та розподілу електричної енергії в силових та освітлювальних мережах. Застосовується в повітряних лініях електропередач, для виконання відгалужень від повітряних ліній електропередачі до введення в житлові будинки, господарські будівлі в районах з помірним і холодним кліматом, у тому числі на узбережжях морів, солоних озер, в промислових районах.
Варіанти виконання:
Зарубіжні аналоги:
Відповідність вимогам: 

| Номінальна напруга: | 0,6/1,0 кВ. | |
| Температура експлуатації, °С | від -60°С до +50°С | |
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігрівання | -20°С | |
| Тривало допустима температура нагріву жил, °С | +90°С | |
| Вага кабеля, кг/км. | 732 кг. | |
| Зовнішній діаметр кабеля мм. | 29мм. | |
| Тривало допустимі токові навантаження на змінному струмі, А. |
195А. | |
| Допустимий струм односекундного короткого замикання, кА, не більше | 4,6кА. | |
| Розрахункова будівельна довжина та маса брутто при постачанні на барабанах: м/кг. |
Барабан№16а: 1500м.1300кг. Барабан№18: 1710м.1600кг. Барабан№20: 2740м.2500кг. |
|
| Мінімальний радіус вигину (при монтажі і встановленого на опорах проводу) | 10 зовнішніх діаметрів кабелю | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 0.732 кг/м |
| Термін служби | 40 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Котушка |
| Механічні характеристики | |
| Відносне подовження, не менше | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Кількість жил | 4 |
| Материал оболочки | Самозатухаючий поліетилен |
| Матеріал струмопровідної жили | Алюміній |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 50 кв.мм |
| Скрутка жил | Так |
| Тип зовнішньої оболонки | Світлотермостійка |
| Форма перерізу | Кругла |
| Електричні характеристики | |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 195 А |