
198 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Відправка з 02 травня 2026

Застосування:
PBX, V.11, X.21, ISDN, Ethernet (10Base-T), ATM-25/52/155 Mbit/s, 100VG-AnyLAN, Fast Ethernet (100BASE-TX), Token Ring 16/100 Mbit/s, Firewire 100 Mbit/s, PoE (IEEE 802.3af), PoE+ (IEEE 802.3at), PoE++ (IEEE 802.3bt), HDBaseT, 1000BASE-T, 2.5GBASE-T, 5GBASE-T (до 55 метрів)
Є два варіанти обтиску роз'єму на кабелі:![]()
Варіант за стандартом TIA/EIA-568A
Варіант за стандартом TIA/EIA-568B (використовується частіше)

Сфера застосування:
Кабель призначений для експлуатації в структурованих кабельних системах зв'язку (СКС) у приватному діапазоні.
Згідно зі своєю категорією "Cat 5e", являє собою чотири пари ізольованих провідників, скручених між собою в сердечник і покритих екраном і захисною оболонкою. Використовується для зовнішньої прокладки в телефонній каналізації, в колекторах, шахтах, по стінах будівель. Експлуатується при частотах до 100 МГц.
Відповідність вимогам:
Розшифрування кабелю КППЕ-ВП.
Варіанти виконання:.
Аналоги:
ТНВПЭ, ТНВПЭнг, ТНВПЭнг-LS, ТНВПВЭнг-LS, ТНВППпЗ, ТНВППпг, ТНВППпнг-HF,ТНВППпгнг-HF, ТНВПВЭнг
Основні технічні та експлуатаційні характеристики кабелю КППЄ-ВП 4*2*0,51
| Температура експлуатації, °С | -20°С до +60°С |
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігрівання | -10°С |
| Зусилля розтягування N | ≤ 85 N |
| Маса кабелю, кг/км. | 34,2 кг. |
| Зовнішній діаметр кабелю, мм. | 6 мм. |
| Мінімальний радіус вигину | ≥ 10 діаметрів кабелю |
| Діаметр ТПЖ, мм |
0.51 |
| Електричний опір тпж постійного струму: | 95 Ом/км |
| Робоча ємність | 56 нФ/км |
| Параметри | Ед. изм. | Значення |
| Робоча ємність, не більш ніж | нФ/км | 56 |
| Електричний опір спж постійного струму: - для спж 0,51 мм, не більш ніж - для спж 0,50 мм, не більш ніж |
Ом/км | 95 95 |
| Омічна асиметрія жили у парі, не більш ніж | % | 2 |
| Електричний опір ізоляції, не менш ніж | ГОм/км | 5 |
| Номінальна швидкість поширення сигналу | % | 68 |
| Модуль хвильового опору | Ом | |
| -в діапазоні частот від 1 до 100 МГц | 100 +/-15 | |
| Випробувальна напруга постійним струмом між жилами, жилами та екраном упродовж 2 секунд | кВ | 2,5 |
| Частота, МГц | 1 | 4 | 10 | 16 | 20 | 31,25 | 62,5 | 100 |
| Власне загасання: | 2,1 | 4,1 | 6,5 | 8,3 | 9,3 | 11,7 | 17 | 22 |
| NEXT, дБ, не менш ніж | 65,3 | 56,3 | 50,3 | 47,2 | 45,8 | 42,9 | 38,4 | 35,3 |
| PS NEXT, дБ, не менш ніж | 62,3 | 53,3 | 47,3 | 44,2 | 42,8 | 39,9 | 35,4 | 32,3 |
| ELFEXT, дБ, не менш ніж | 64 | 52 | 44 | 39,9 | 38 | 34,1 | 28,1 | 24 |
| PS ELFEXT, дБ, не менш ніж | 61 | 49 | 41 | 36,9 | 35 | 31,1 | 25,1 | 21 |
| Return Loss, дБ, не менш ніж | 20 | 23 | 25 | 25 | 25 | 23,6 | 21,5 | 20,1 |
| Код | Найменування | Оболонка | Діаметр ТПЖ, мм | Діаметр провідника, мм | Діаметр/розмір кабелю, мм | Паковання | Розрахункова маса, кг/км |
| 49352 | КППЕ-ВП (350) 4*2*0,51 (F/UTP-cat.5E) | ПВХ | 0,51 | 1,03 | 6 | коробка 305 м | 34,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Конструкція кабелю | Моноліт |
| Марка кабелю | НГ-HF |
| Маса | 0.0608 кг/м |
| Матеріал жили | Мідь |
| Призначення | Для комп'ютерних мереж |
| Термін служби | 10 років |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Упаковка | Котушка |
| Конструктивні особливості | |
| Виконання 1 екрана | Стрічка |
| Виконання 2 екрана | Фольга |
| Категорія витої пари | CAT5 |
| Колір оболонки | Чорний |
| Кількість жил | 50 |
| Кількість пар | 25 |
| Матеріал 1 екрана | Алюміній |
| Матеріал 2 екрана | Алюміній |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Поліетилен |
| Наявність екрану | Так |
| Наявність жил живлення | Ні |
| Наявність троса | Ні |
| Номінальна товщина стінок оболонки | 2 мм |
| Номінальний діаметр з екраном | 5 мм |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 мм |
| Смуга частот | 100 МГц |
| Тип витої пари | UTP |
| Тип захисту | Металева стрічка |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Електричні характеристики | |
| Випробувальна напруга | 2.5 кВ |
| Опір | 0.71 Ом/км |
| Розтягуюче зусилля | 85 Н |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал оболонки | Плиэтилен |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Да |
| Зовнішній діаметр | 19 А |
| Номінальне струмове навантаження, не більш ніж | 31 А |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 91 мм |
| Порівняно подовження, не менш | 5 % |
| Переріз жили | 0.51 кв.мм |
| Скрутка жил | Да |
| Тип дроту | Мережевий |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Емальоване покриття | Немає |