1 995 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 3 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=BBV5900001 |
| Валюта | UAH |
| Высота | 177 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVCATM9OEM_EN |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Монтажний аксесуар |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Код сумісності | iSW-NA |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Назва пристрою | вставна база |
| Опис полюсів | 1P |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Acti9 |
| Способ крепления | Затисканням |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип виробу або компоненту | вставна основа |
| Ширина | 19 мм |
| Штрих-код | b3606480088148 |