2 401 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 3 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1B8489701 |
| Валюта | UAH |
| Высота | 89 мм |
| Выходное напряжение | 16/32 В: без навантаження |
| Глубина | 60 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 6 мм |
| Захист від коротких замикань виходу | вбудований |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Категорія перенапруги | клас II з захисними екранами в якості опції |
| Клеми для допоміжних пристроїв | клеми тунельного типугнучкий з зажимом 2.5-2.5 мм² |
| Код УКТЗЕД | 8504318000 |
| Код сумісності | iTR |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 |
| Момент затягування | 0.5-0.5 Н.м |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Назва пристрою | iTR |
| Назва продукту | Acti9 iTR |
| Номінальна потужність [ВА] | 25 В·А |
| Робоча температура навколишнього середови | -20-55 °C |
| Сегмент ринку | житловий |
| Сертифікація виробу | NF |
| Серія продукту | Acti9 |
| Способ крепления | фіксація |
| Стандарти | МЕК 61558-2-6 |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -25-80 °C |
| Тип виробу або компоненту | трансформатор |
| Тип трансформатора | дзвінковий трансформатор |
| Ширина | 54 мм |
| Штрих-код | b3606480097874 |