| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Uc] максимальна тривала робоча напруга | Звичайний режим: 1000 В L-/PE |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 1000 В +/- 10 % ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| [Uoc] напруга відкритого контуру | 833 В |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=S1B6067001 |
| Валюта | UAH |
| Висота над рівнем моря | 2000 m |
| Вихідний струм схеми керування | 0.25 A |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 69 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Довжина зачистки проводів | 14 мм |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клеми підключення | тунельна клема2.5-16 мм² гнучкий з зажимом |
| Код УКТЗЕД | 8536309000 |
| Код сумісності | iPRD-DC 40r 1000PV |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 |
| Максимальний рівень напруги захисту [Up] | Диференційний режим <3.9 кВ тип 2 L+/L- |
| Максимальний струм розряду | 40 кА |
| Маса нетто | 400 г |
| Момент затягування | 3.5-3.5 Н.м |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | білий/червоний Сигналізувати |
| Назва пристрою | iPRD PV-DC |
| Назва продукту | Acti9 iPRD PV-DC |
| Напруга ланцюга сигналізації | ЗМІННИЙ СТРУМ: 250 В 50/60 Гц |
| Номінальний розряд струму | 15 кА |
| Опис полюсів | 2P |
| Относительная влажность | 5-95 % |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Acti9 |
| Сигнальні контакти | 1 SD (1 C/O) |
| Способ крепления | Затисканням |
| Стандарти | UTE C 61740-51 |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP20 на терміналі: |
| Ступінь ударозахисту | IK03 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40-85 °C |
| Технологія розрядника | MOV |
| Тип виробу або компоненту | ПЗІП зі змінним картриджем |
| Тип выхода | контакт (без напруги) |
| Тип класу розрядника | тип 2 |
| Тип пристрою вимкнення | вбудований роз'єднувач |
| Тип розрядника | Електророзподільна мережа |
| Ток короткого замыкания | 200 А |
| Цвет | Білий (RAL 9003) |
| Час реакції | <= 25 нс |
| Ширина | 54 мм |
| Штрих-код | b3606480506673 |