2 600,09 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 3 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH2700371_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PHA39102 |
| Валюта | UAH |
| Вхідна потужність | 12 В |
| Высота | 45 мм |
| Выходной ток | 2.4 A |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Глибина встановлення | 30.8 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Директиви | 2004/108/EC - електромагнітна сумісність |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Материал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальная выходная мощность | 12 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Asfora |
| Споживання енергії [Вт] | 0.075 В |
| Способ крепления | гвинтами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | old |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Windows |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 год 12 В |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 2 Порт USB 2.0 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Тип защиты | захист від короткого замикання |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 22.5 мм |
| Штрих-код | b3606489516758 |