| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| TV роз'єм | TV конектор IEC 9.52 мм |
| Валюта | UAH |
| Высота | 83 мм |
| Відтінок кольору | білий |
| Глибина проекції | 10 мм |
| Глубина | 38 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Додаткова інформація про електромонтаж | для послідовних розподільних систем |
| Загасання | 1 дБ |
| Знак якості | CE |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536691000 |
| Количество розеток | 2 |
| Кількість для одної лінії | 1 |
| Маса нетто | 0.117 кг |
| Материал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Покриття рамки |
| Матеріал провідника | мідь |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Протікання постійного струму | Нет |
| Радіо роз'єм | роз'єм IEC 9.52 мм |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Серія продукту | Asfora |
| Способ крепления | монтажні лапки 51-80 мм |
| Статус серії | regular |
| Тип TV-розетки | Кінцева розетка |
| Тип виробу або компоненту | TV/R розетка |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 83 мм |
| Штрих-код | b3606480526404 |