Замовив на 3400 грн. Через 2 дні продавець скасував замовлення. Без пояснення, без дзвінка.
Скасував.
Не раджу замовляти у цьому магазині.
Вибачте але нажаль без 100% оплати на рахунок підприемства, такі довжини як 2-4-15 метрів ми не відвантажуемо!!!! Тому що були випадки, коли людина передумала, щось у неї змінилося в планах,або інше.... одним словом Відмовляется. ПРОМ їй повертае кошти, а продавець залишаеться з двух метровими шматочками кабелю які лежать на складі довгі роки після чого йде в утилізацію.... Ще раз приносимо свої вибачення що не передзвонили і не попередили завчастно (були причини тому й не приймали Ваше замовленя!!!) Дякую і гарного вечора!
Доброго дня!
Так нажаль з відключеням світла, в нас є проблеми зі звязком
Ми Вам передзвонили - 30.08. 15:30 нажаль без успішно! (
Характеристики- по кольору ізоляції виправили!
Вибачайте, і гарного Вам дня!
продавець скасував замовлення без пояснень(і не зв'язувався зі мною)