На Жаль так бувае! Люди розраховуються і бронюють товар у інших менеджерів компанії, і залишки на сайті не завжди встигаем оновлювати день в день. Щиро вибачаемся за незручності!
Ввічливе спілкування, актуальна ціна, оперативність
ок.з
не рекомендую... тягне час і не відправляє товар... тримайтесь стороною