78 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴

Провід з мідною струмопровідною жилою (СПЖ), із ізоляцією з ПВХ-пластикунату

Розшифрування дроту ПВ-1
Сфера застосування:
Проводи призначені для електричних установок при стаціонарному прокладанні в силових мережах, а також для монтажу електрообладнання, машин, механізмів і верстатів.
Проводи з перетином жил 0,5-1 мм2 призначені для внутрішнього монтажу на номінальний перетин 300/500 В, проводи перетином 1,5-400 мм2 – загального призначення на номінальну напругу до 450/750 В частотою до 400 Гц або постійну напругу до 1000 В.
Проводи відносяться до класу стійких до поширення полум’я за умови поодинокого прокладення по ДСТУ 4809. Проводи марок ПВ1нг, ПВ1нгд відносяться до класу стійких до поширення полум’я при прокладенні в пучках по категорії А згідно ДСТУ 4809.
Варіанти виконання:.
Зарубіжні аналоги:
H05V-U
Відповідність вимогам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗЗКМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | З'єднувальний |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Маса | 0.062 кг/м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби | 15 років |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Перетин жили | 6 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Вологостійка |
| Материал оболочки | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Зовнішній діаметр | 4.3 мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Форма перерізу | Кругла |
| Емальоване покриття | Ні |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна радіус вигину | 43 мм |
| Електричні характеристики | |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 50 А |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |