
1 794 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Відправка з 04 травня 2026
Кабель силовий із мідними струмопровідними жилами (СПЖ.) 2-го класу гнучкості , з ізоляцією із ПВХ пластикату, броньованими сталевими оцинкованими стрічками, із захисним шлангом із ПВХ пластикату зниженої горючості та зі зниженим димо- і газоутворенням.
Конструкція:
Розшифрування кабеля ВВБбШвнг-LS
Сфера застосування:
Кабель силовий броньований з мідними жилами, з ізоляцією і оболонкою з полівінілхлоридного пластикату призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 0,6 або 1 кВ частоти 50 50 Гц. Для стаціонарного прокладання одиночних кабельних ліній у приміщеннях, каналах, тунелях, в умовах агресивного середовища, в місцях, де є дія блукаючих струмів, де можливі механічні впливи на кабель, якщо кабель не піддається значним зусиллям, що розтягують. При груповому прокладанні обов'язкове застосування засобів вогнезахисту.
Варіанти виконання:
Відповідність вимогам:

Зарубіжні аналоги:
| Номінальна напруга, кВ | 0,66 кВ. | |
| Температура експлуатації, °С | від -50 °C до +50 °C | |
| Мінімальна температура прокладання кабелю без попереднього підігрівання | -15 °C | |
| Тривало допустима температура нагріву жил, °С | +70°С | |
| Маса кабелю, кг/км. | 2650 кг. | |
| Зовнішній діаметр кабелю, мм. | 34 мм. | |
| Тривало допустимі токові навантаження на змінному струмі, А. |
Повітря | 127 А. |
| Земля | 146 А. | |
| Розрахована будівельна довжина кабелю та маса брутто під час постачання на барабанах |
Барабан №14. 540м. 1600кг. Барабан №16а. 870м. 2600кг. Барабан №18. 1000м. 3100кг. | |
| Клас гнучкості жили | 2-й | |
| Мінімальний термін експлуатації | 30 років | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Маса | 2.65 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Упаковка | Котушка |
| Механічні характеристики | |
| Відносне подовження, не менше | 5 % |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Кількість жил | 5 |
| Материал оболочки | Вініл |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин жили | 35 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Термоізоляція | Полівінілхлорид |
| Тип зовнішньої оболонки | Знижена горючість зі зниженим димогазовиделеніем |
| Форма перерізу | Кругла |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 146 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал струмокабель яйної жили | Мідь |
| Тип кабель а | Силовий |